Lana Longbeard

Tonton Lana Longbeard dalam talian

★ 7.0 2025 1 Musim AnimationKids

Lana Longbeard (2025) — Animation, Kids. Tonton Lana Longbeard dalam talian di Best IPTV Server dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tonton treler

Tentang apa Lana Longbeard?

Lana is a super-feisty, forward-thinking and passionate 12-year-old girl, who is also the heir to her father’s adventuring ship, the Mighty Windbreaker. Along with her captain dad and his diverse crew (an orc, a dwarf, a barbarian and a cyclops), she sails across the Ten Realms, dreaming of becoming one of the greatest adventurers of all time. But first, she must overcome some challenging obstacles: impulsivity, stubbornness, extreme curiosity, disdain for rules… and a love of pancakes. All the best things about her!

Episod terkini

M1 · Episod 52 — Lana Takes On The Titans · 2025-11-28

Lana spreads a message of resistance to the Realms for a final showdown with the Titans.

Genre
Animation, Kids
Siaran pertama
2025-01-12
Penilaian
★ 7.0 / 10

Pelakon utama

  • Liana Bdewi Lana Longbeard (Voice)
  • Dave McRae Helmet Hugo (Voice)
  • Jordan Stanley Dr. Chopov (Voice)

Cara menonton Lana Longbeard di Best IPTV Server

Menonton Lana Longbeard di Best IPTV Server mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Lana Longbeard 4K di Best IPTV Server — lihat perkhidmatan IPTV premium atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Lana Longbeard hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — Best IPTV Server sudah ada Lana Longbeard serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads