Dimitrios Schulze

Dimitrios Schulze online kijken

★ 7.0 2016 Komedie

Dimitrios Schulze (2016) — Komedie. Kijk Dimitrios Schulze online op Best IPTV Server in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Waar gaat Dimitrios Schulze over?

Lawyer Dimitrios Schulze works in the Jungbusch district of Mannheim and helps anyone who has problems with the police and justice system. He also supports his mother and sister in the grocery store. While district police officer Sultan Cakmak shows unshakable loyalty to law and order, for Schulze, humanity and feeling are in the foreground. For this reason, he tries by all means to protect his clients from the judge Dr. To protect Eszter Petöfi.

Genres
Komedie
Uitgebracht
2016-11-03
Regisseur
Cüneyt Kaya
Beoordeling
★ 7.0 / 10

Hoofdrolspelers

  • Adam Bousdoukos Dimitrios Schulze
  • Despina Pajanou Helena Schulze
  • Eleonore Weisgerber Eszter Petöfi
  • Mareile Blendl Dr. Susanne Graf
  • Gizem Emre Samira El Fani
  • Sara Fazilat Aishe

Hoe Dimitrios Schulze te kijken op Best IPTV Server

Dimitrios Schulze kijken op Best IPTV Server kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Dimitrios Schulze in 4K bij Best IPTV Server — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Dimitrios Schulze kijken

Wacht niet op de releasedatum — Best IPTV Server heeft Dimitrios Schulze al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads