El Topo

El Topo online kijken

★ 7.1 1970 125 min AvontuurDramaWestern

El Topo (1970) — Avontuur, Drama, Western. Kijk El Topo online op Best IPTV Server in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Trailer bekijken

Waar gaat El Topo over?

Een zwartgeklede man trekt samen met zijn zoon door de woestijn. Ze komen in een dorp waarvan de bewoners op brute wijze zijn vermoord. Nadat een stervende man hen heeft verteld wie verantwoordelijk was voor de slachting, sporen ze de bandieten op en doden hen. Dan wordt de zwartgeklede man verliefd op een vrouw die hij zojuist van deze bandieten heeft bevrijd. Maar zij wil alleen zijn vrouw worden als hij vier grote revolverhelden doodt.

Genres
Avontuur, Drama, Western
Uitgebracht
1970-12-18
Regisseur
Alejandro Jodorowsky
Beoordeling
★ 7.1 / 10

Hoofdrolspelers

  • Alejandro Jodorowsky El Topo
  • Brontis Jodorowsky Son of El Topo
  • Mara Lorenzio Marah / The Woman
  • David Silva The Colonel
  • Paula Romo Desconocida
  • Jacqueline Luis Mujercita

Hoe El Topo te kijken op Best IPTV Server

El Topo kijken op Best IPTV Server kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk El Topo in 4K bij Best IPTV Server — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met El Topo kijken

Wacht niet op de releasedatum — Best IPTV Server heeft El Topo al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads