Jake Speed

Jake Speed online kijken

★ 4.6 1986 100 min ActieKomedieThriller

Jake Speed (1986) — Actie, Komedie, Thriller. Kijk Jake Speed online op Best IPTV Server in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Trailer bekijken

Waar gaat Jake Speed over?

Jake Speed ​​(Wayne Crawford) is de hoofdpersoon in enkele van de grootste pageturners van de jaren veertig. Speed, een gebeiteld, heroïsch actiefiguur, redt levens op papier, maar wanneer een jong meisje wordt ontvoerd en haar zus (Karen Kopins) de echte Speed ​​om hulp smeekt, moet hij een manier vinden om net zo dapper te zijn als de boekheld wiens creatie waar hij door geïnspireerd is. Vergezeld door de broer of zus van het slachtoffer vliegt Speed ​​naar Afrika om te zien of hij de taak aankan.

Genres
Actie, Komedie, Thriller
Uitgebracht
1986-05-30
Regisseur
Andrew Lane
Beoordeling
★ 4.6 / 10

Hoofdrolspelers

  • Wayne Crawford Jake Speed
  • Karen Kopins Margaret Winston
  • Dennis Christopher Desmond Floyd
  • John Hurt Syd
  • Leon Ames Pop Winston
  • Roy London Maurice

Hoe Jake Speed te kijken op Best IPTV Server

Jake Speed kijken op Best IPTV Server kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Jake Speed in 4K bij Best IPTV Server — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Jake Speed kijken

Wacht niet op de releasedatum — Best IPTV Server heeft Jake Speed al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads