Nina Frisk

Nina Frisk online kijken

★ 5.0 2007 83 min Komedie

Nina Frisk (2007) — Komedie. Kijk Nina Frisk online op Best IPTV Server in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Waar gaat Nina Frisk over?

Nina Frisk is een stewardess die dol is op vliegen. Ze is gelukkig boven de wolken, ver weg van haar disfunctionele familie en oppervlakkige liefdesleven. Maar dan ontmoet Nina op een dag Marcus en zijn zoon William, en wordt ze hopeloos verliefd. Voor het eerst in haar leven begint Nina te verlangen naar een eigen gezin. Maar Nina ontdekt al snel dat het leven op aarde net zo turbulent kan zijn als in de lucht.

Genres
Komedie
Uitgebracht
2007-03-09
Regisseur
Maria Blom
Beoordeling
★ 5.0 / 10

Hoofdrolspelers

  • Sofia Helin Nina Frisk
  • Daniel Götschenhjelm Marcus
  • Vilde Helmerson William
  • Sven Ahlström Linus
  • Gunilla Nyroos Jill
  • Urban Eldh Krister

Hoe Nina Frisk te kijken op Best IPTV Server

Nina Frisk kijken op Best IPTV Server kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Nina Frisk in 4K bij Best IPTV Server — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Nina Frisk kijken

Wacht niet op de releasedatum — Best IPTV Server heeft Nina Frisk al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads