The Omicron Killer

The Omicron Killer online kijken

★ 3.2 2024 97 min HorrorKomedie

The Omicron Killer (2024) — Horror, Komedie. Kijk The Omicron Killer online op Best IPTV Server in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Trailer bekijken

Waar gaat The Omicron Killer over?

Een copycat-seriemoordenaar gaat tekeer om te bewijzen dat hij nog dodelijker is dan het origineel. De media noemen hem The Omicron Killer.

Genres
Horror, Komedie
Uitgebracht
2024-02-22
Regisseur
Jeff Knite
Beoordeling
★ 3.2 / 10

Hoofdrolspelers

  • Paugh Shadow The Copycat Covid Killer / The Omicron Killer
  • Felissa Rose Edie Schaefer / Necromancer
  • Lynn Lowry Captain Louise Callahan
  • Chris Lazzaro Crazy Chris / Guvaro / Editor-In-Chief / Neon Shorts Guy
  • Bai Ling Nurse Nancy
  • Jeff Knite Jimmy / Brock Callahan / Flash

Hoe The Omicron Killer te kijken op Best IPTV Server

The Omicron Killer kijken op Best IPTV Server kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk The Omicron Killer in 4K bij Best IPTV Server — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met The Omicron Killer kijken

Wacht niet op de releasedatum — Best IPTV Server heeft The Omicron Killer al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads