Adile Teyze

Oglądaj Adile Teyze online

★ 5.8 1983 74 min Komedia

Adile Teyze (1983) — Komedia. Oglądaj Adile Teyze online na Best IPTV Server w 4K Ultra HD, bez pobierania i bez buforowania.

O czym jest Adile Teyze?

A story of an old woman's sacrifice in the name of a baby.

Gatunki
Komedia
Premiera
1983-03-01
Reżyseria
Alev Akarar
Ocena
★ 5.8 / 10

Główna obsada

  • Adile Naşit Adile Teyze
  • Şener Şen Sadık
  • Nükhet Egeli Nükhet
  • Mahmut Hekimoğlu Nükhet'in Sevgilisi
  • Ayşen Gruda Ayşe
  • Hülya Tuğlu Leman

Jak oglądać Adile Teyze na Best IPTV Server

Oglądanie Adile Teyze na Best IPTV Server zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj Adile Teyze w 4K w Best IPTV Server — poznaj usługa IPTV premium lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać Adile Teyze już dziś

Nie czekaj na datę premiery — Best IPTV Server ma już Adile Teyze, a także telewizję na żywo, filmy i seriale gotowe do oglądania w 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads