Julius Caesar

Sledovať Julius Caesar online

★ 10.0 2021 140 min Dráma

Julius Caesar (2021) — Dráma. Sledujte Julius Caesar online na Best IPTV Server v 4K Ultra HD, bez sťahovania a bez sekania.

O čom je Julius Caesar?

This muscular 2017 production features the signature physical storytelling of director Shana Cooper and choreographer Erika Chong Shuch. Shakespeare's political thriller shows what happens to powerbrokers—honorable and not—when their motives and means lead to unexpected consequences they cannot control.

Žánre
Dráma
Premiéra
2021-03-01
Réžia
Shana Cooper
Hodnotenie
★ 10.0 / 10

Hlavné obsadenie

  • Danforth Comins Marcus Brutus / Plebeian / Ensemble
  • Rodney Gardiner Caius Cassius / Plebeian / Ensemble
  • Armando Durán Julius Caesar / Plebeian / Ensemble
  • Jordan Barbour Mark Antony / Plebeian / Ensemble
  • Kate Hurster Portia / Poet / Plebeian / Ensemble
  • Stephen Michael Spencer Caska / Plebeian / Ensemble

Ako sledovať Julius Caesar na Best IPTV Server

Sledovanie Julius Caesar na Best IPTV Server trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte Julius Caesar vo 4K na Best IPTV Server — pozrite si prémiová IPTV služba alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať Julius Caesar ešte dnes

Nečakajte na dátum premiéry — Best IPTV Server už má Julius Caesar a k tomu živú TV, filmy a seriály pripravené na sledovanie v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads