Lord Jim

Sledovať Lord Jim online

★ 6.8 1965 154 min DobrodružnýDrámaRomantický

Lord Jim (1965) — Dobrodružný, Dráma, Romantický. Sledujte Lord Jim online na Best IPTV Server v 4K Ultra HD, bez sťahovania a bez sekania.

Pozrieť trailer

O čom je Lord Jim?

After being discredited as a coward, a 19th century seaman lives for only one purpose: to redeem himself. Preserved by the Academy Film Archive in partnership with Sony Pictures Entertainment in 2000.

Žánre
Dobrodružný, Dráma, Romantický
Premiéra
1965-02-15
Réžia
Richard Brooks
Hodnotenie
★ 6.8 / 10

Hlavné obsadenie

  • Peter O'Toole Lord Jim
  • James Mason Gentleman Brown
  • Curd Jürgens Cornelius
  • Eli Wallach The General
  • Jack Hawkins Marlow
  • Paul Lukas Stein

Ako sledovať Lord Jim na Best IPTV Server

Sledovanie Lord Jim na Best IPTV Server trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte Lord Jim vo 4K na Best IPTV Server — pozrite si prémiová IPTV služba alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať Lord Jim ešte dnes

Nečakajte na dátum premiéry — Best IPTV Server už má Lord Jim a k tomu živú TV, filmy a seriály pripravené na sledovanie v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads