Man in the Fields

Гледајте Man in the Fields онлајн

★ 3.5 2024 102 мин Хорор

Man in the Fields (2024) — Хорор. Гледајте Man in the Fields онлајн на Best IPTV Server у 4K Ultra HD, без преузимања и без застајкивања.

Погледајте трејлер

О чему је Man in the Fields?

Introverted David uncovers an ancient ritual; his attempt with friends goes awry, cursing them, unleashing ancient evil.

Жанрови
Хорор
Премијера
2024-01-20
Режија
Samuele Breschi
Оцена
★ 3.5 / 10

Главне улоге

  • Martina Capaccioli Linda
  • Marcello Castiglioni Jonathan
  • Marco Cevoli Rob
  • Toni Pandolfo Man in the Fields
  • Arianna Panieri Angela
  • Sofia Pieroni Stephanie

Како гледати Man in the Fields на Best IPTV Server

Гледање Man in the Fields на Best IPTV Server траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Man in the Fields у 4K на Best IPTV Server — погледајте премијум IPTV услуга или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Man in the Fields данас

Не чекајте датум премијере — Best IPTV Server већ има Man in the Fields, као и уживо ТВ, филмове и серије спремне за гледање у 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads