Wanda Nevada

Гледајте Wanda Nevada онлајн

★ 5.7 1979 107 мин ДрамаВестерн

Wanda Nevada (1979) — Драма, Вестерн. Гледајте Wanda Nevada онлајн на Best IPTV Server у 4K Ultra HD, без преузимања и без застајкивања.

Погледајте трејлер

О чему је Wanda Nevada?

In the American Southwest of the 1950s, middle-aged vagabond Beaudray Demerille survives as a cardsharp who moves from town to town. But his latest victory brings him unwanted spoils in the form of Wanda Nevada, a fiery 13-year-old. At first Beaudray does everything he can to ditch Wanda -- until the girl chances upon a treasure map. But Wanda and Beaudray aren't the only ones after the loot, and they must contend with a ruthless pair of crooks.

Жанрови
Драма, Вестерн
Премијера
1979-06-01
Режија
Peter Fonda
Оцена
★ 5.7 / 10

Главне улоге

  • Peter Fonda Beaudray Demerille
  • Brooke Shields Wanda Nevada
  • Fiona Lewis Dorothy Deerfield
  • Luke Askew Ruby Muldoon
  • Ted Markland Strap Pangburn
  • Severn Darden Merlin Bitterstix

Како гледати Wanda Nevada на Best IPTV Server

Гледање Wanda Nevada на Best IPTV Server траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Wanda Nevada у 4K на Best IPTV Server — погледајте премијум IPTV услуга или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Wanda Nevada данас

Не чекајте датум премијере — Best IPTV Server већ има Wanda Nevada, као и уживо ТВ, филмове и серије спремне за гледање у 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads