Je'vida

Je'vida izle

★ 6.8 2023 99 dk Dram

Je'vida (2023) — Dram. Je'vida, Best IPTV Server üzerinde 4K Ultra HD kalitesinde online; indirme yok, donma yok.

Fragmanı izle

Je'vida konusu nedir?

Iida, an elderly Sámi woman, who has abandoned her roots under the pressure of forced Finnishization, is conflicted between selling her old homestead and hiding her cultural heritage from her niece, as the rural way of life she has suppressed begins to creep back in.

Türler
Dram
Vizyon
2023-10-20
Yönetmen
Katja Gauriloff
Puan
★ 6.8 / 10

Başroldekiler

  • Agafia Niemenmaa Je'vida as a child
  • Heidi Juliana Gauriloff Je'vida as an adult
  • Sanna-Kaisa Palo Iida
  • Seidi Haarla Sanna
  • Erkki Gauriloff Ukki
  • Matleena Fofonoff Grandmother

Best IPTV Server üzerinde Je'vida nasıl izlenir

Best IPTV Server üzerinde Je'vida izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Je'vida içeriğini Best IPTV Server ile 4K izleyin — premium IPTV servisi inceleyin veya IPTV abonelik paketleri karşılaştırın.

Je'vida izlemeye bugün başlayın

Vizyon tarihini beklemeyin — Best IPTV Server zaten Je'vida içeriğini, ayrıca canlı TV, film ve dizileri 4K Ultra HD kalitesinde sunuyor.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads